БРИФІНГ

“Український Жіночий Конгрес вперше у Львові: як він вплине на ґендерну політику в Україні”

Брифінг відбудеться  за адресою:

м. Львів, вул.Грабовського, 11, готель «Citadel Inn».

Просимо акредитуватися за e-mail: [email protected] або за телефоном: 067-670-77-30, а також за формою https://goo.gl/forms/gqt5GedfR<wbr />sI4TpVA3  

Акредитація представників медіа триватиме до 27 вересня, 15:00.

У брифінгу візьмуть участь:

Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та  євроатлантичної інтеграції України;

Андрій Садовий, міський голова  Львова;

Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації;

Альона Бабак, Світлана Войцеховська, Марія Іонова, Олена Кондратюк, народні депутатки-співголови міжфракційного об’єднання «Рівні можливості».

Довідка про Конгрес

28 вересня відбудеться Український Жіночий Конгрес у місті Львів. Його ініціатором є міжфракційне депутатське об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості».

На Конгрес запрошено 100 учасниць та учасників зі Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей. Крім того, для обміну досвідом запрошено учасниць із Донецької, Запорізької та Луганської областей.

Усі вони є представниками та представницями об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, державних органів влади та громадськими активістами й активістками.

У заході візьмуть участь народні депутатки-співголови МФО «Рівні можливості» Альона Бабак, Світлана Войцеховська, Марія Іонова, Олена Кондратюк та депутатки-мажоритарниці Ірина Подоляк, Оксана Юринець.

У дискусіях Конгресу візьмуть участь віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка і міський голова Львова Андрій Садовий.

Конгрес працюватиме у трьох форматах: дискусійна платформа, публічні лекції з обговоренням та "жива бібліотека".

На дискусійній платформі обговорюватимуть вплив ґендерної рівності на суспільний розвиток: проблеми, які виникають через ґендерну дискримінацію, чому важливо забезпечити рівні права та можливості жінок і чоловіків та які переваги суспільству дає ґендерна рівність і утвердження принципів недискримінації.

Під час публічних лекцій говоритимуть, як уникати ґендерних дисбалансів у соціально-економічній сфері в Україні завдяки, в тому числі, ґендерно орієнтованому бюджетуванню. Це, зокрема, відкриває нові можливості для українок у бізнесі.

Унікальним є формат третьої платформи: “жива бібліотека". Під час цього інтерактивного спілкування учасники поділяться на групи і зможуть почергово поспілкуватися зі спікерами-«живими книгами».

Український Жіночий Конгрес у Львові проводять у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом, Агентством США з міжнародного розвитку, Структурою ООН Жінки, Проектом «Ґендерне бюджетування України», Представництвом Європейського Союзу в Україні, міжнародною організацією «Глобал комюнітіз». Посольствами Швеції, Норвегії і Данії в Україні та Фондом розвитку ефективного врядування Великої Британії.

Крім того, цього року, 7-8 грудня, у Києві відбудеться Другий Український Жіночий Конгрес за участі перших осіб держави, іноземних гостей, міжнародних місій, представників бізнесу, громадського сектору та медіа.

Час проведення Конгресу у Львові: 28 вересня з 8:00 до 16:00.

Місце проведення: м. Львів, вул. Грабовського, 11, готель «Citadel Inn».

З питань організації інтерв’ю зі спікерками та спікерами звертайтеся за телефонами: 050 513 59 93; 067 850 39 85.

Контактна особа: прес-секретар Українського Жіночого Конгресу у Львові Ольга Шостак [email protected] .

Архіви