БІЗНЕС-РАНОК

«Про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі»: можливості та труднощі», який організовують Посольство Великобританії в Україні, делегація Євросоюзу в Україні, Європейська бізнес асоціація за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Гості-спікери:

·           Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної державної адміністрації;

·           Представники Львівської міської ради;

·           Данкан Аллан, начальник відділу політики, комунікацій і поектів Посольства Великої Британії в Україні;

·           Кріс Кросгроу, директор CTA Economic& Export Analysts Ltd;

·           Сергій Нерпій, менеджер проекту «Підтримка діалогу зацікавлених сторін в Україні щодо запропонованої зони вільної торгівлі ЄСУкраїна».

Мета заходу: обговорення питань майбутніх можливостей та викликів для України у контексті підписання «Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі».

Бізнес-ранок відбудеться у вівторок, 25 січня 2011 року,  об 11:00

за адресою: готель«Цитадель Інн»,  вул. Грабовського,11,  м. Львів.

Для участі представників ЗМІ у заході акредитація ОБОВЯЗКОВА.

З питань акредитації і отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до асистента регіонального менеджера Західноукраїнської філії  ЄБА Юлії Мацех за телефоном +38 (063)290 72 32, чи e-mail: lviv@eba.com.ua

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі

Переговори ЄС та України щодо «Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі» ведуться вже протягом двох років. Укладення цієї угоди переслідує дві першочергові цілі. По-перше, очікується, що вона сприятиме зниженню тарифів на торгівлю між Україною та ЄС, не враховуючи тих умов, що були погоджені у рамках вступу України до Світової Організації Торгівлі у 2008 році. По-друге, вона гармонізує значну частину українського юридичного та адміністративного законодавства зі стандартами ЄС – як наслідок значної інтеграції України у внутрішній ринок Європейського Союзу. Успішне виконання цього завдання може призвести до щорічного зростання української економіки України на 4,5 %, підвищення стандартів рівня життя і створення нових робочих місць. Україна стане більш привабливою з точки інвестиційного клімату внаслідок реформування системи управління, зміцнення верховенства права, запровадження більшої прозорості і боротьби з корупцією. З огляду на довготермінове партнерство, саме в цьому зацікавлені і ЄС, і Україна.

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) – неприбуткова організація, що об’єднує понад 770 іноземних та вітчизняних компаній, які працюють на Україні. Сьогодні  Асоціація  є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Європейська Бізнес Асоціація була створена в 1999 році. Ініціатором створення Європейської Бізнес Асоціації була Європейська Комісія, яка зацікавлена в підтримці європейського бізнесу на Україні та налагодженні двосторонніх зв’язків Україна-ЄС. Беручи до уваги пріоритети України щодо інтеграції в Європейський Союз, основною метою діяльності Асоціації є налагодження стосунків європейського бізнесу з представниками влади в Україні для співпраці щодо створення сприятливих умов ведення бізнесу та залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України.

Пріоритетними завданнями ЄБА на 2011 рік є: зменшення перешкод для інвестування, підтримка різних механізмів, які сприяють економічній інтеграції до ЄС та сприяння позиціонуванню України як країни привабливої для інвестицій та ділового партнерства.

Детальна інформація на сайті www.eba.com.ua

 

Архіви