8 квітня о 18:00 – прем’єра документального фільму “Марія” про зв’язкову УПА

Організатор події: Cектop Пpaвди. Ми створюємо кіно
8 квітня о 18:00 у Львові в кінотеатрі мережі «Планета Кіно» в ТРЦ «Форум» (Вул. Під Дубом, 7б) відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Марія» за участю членів знімальної групи.
Запрошуємо глядачів та представників ЗМІ.
Війна – це ще один привід показувати глядачам фільми про українців та нашу боротьбу із окупантами.
Творці стрічки вирішили не відкладати реліз фільму, оскільки актуальність таких проектів як «Марія» в часи війни лише зростає. Коли ворог вбиває наших людей і знищує все, що ми будували десятиліттями, саме час згадати, що такі його дії вже неодноразово мали місце в нашій історії. Зокрема, в 40-50 роки 20 століття. Фільм «Марія» розповідає саме про них.
Це невигадана історія життя і боротьби молодої дівчини з Тернопільщини Марії Штепи, яка пройшла шлях від зв’язкової УПА до жертви НКВСних катівень, політув’язненої, а, повернувшись із заслання, до кінця життя збирала та документувала спогади про тих, хто вже не міг розказати про себе та про злочини радянських окупантів.
Формат фільму – документально-ігровий, головну героїню на екрані втілює молода акторка Дарина Степанкова.
Режисерка стрічки – Марія Яремчук, оператор-постановник Макс Мельник, продюсери Марія Яремчук, Володимир Ханас, авторка сценарію Алла Мегель.

Умови входу: придбання квитків у касі кінотеатру.

Архіви