5 червня о 14.00 – прес-конференція: “Проведення у Львові Національного проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project-2019»

– Чому оргкомітет проекту продовжив прийом заявок від молодих артистів?

– Хто буде серед хедлайнерів цьогорічного пісенного марафону на «Арені Львів»?

–  Який іноземний гурт заспіває у Львові українською?

–  Які нововведення і рекорди готує «Українська пісня-2019»?

На ці та інші запитання відповідатимуть:
•    Сергій Танчинець, лідер гурту «Без Обмежень»;
•    Тарас Курчик, генеральний продюсер і співзасновник Національного проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project»;
•    Олександр Порядченко, виконавчий директор Національного проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project»; генеральний директор, засновник «Контрамарка Україна».

Акредитація на прес-конференцію:
за тел. +38 067 960 31 01 або по e-mail: [email protected] (Галина Гузьо, GMGpromo).

Довідка від організаторів
17 серпня у Львові відбудеться знакова музична подія року – «Українська пісня / Ukrainian Song Project», яка вже вчетверте проходитиме на стадіоні «Арена Львів». Потужний проект з новим сучасним «обличчям» країни обіцяє привернути міжнародний інтерес та представити майбутніх зірок української сцени. Уже анонсовано перших хедлайнерів цього літа – це гурт «Без Обмежень», співак MELOVIN і зіркові гості з Польщі група ENEJ. От-от будуть оголошені наступні імена – і це також улюблені артисти мільйонів.
Важливо зазначити, «Українська пісня / Ukrainian Song Project» має на меті допомагати новим співакам та гуртам у повній мірі реалізовувати свій творчий потенціал. Це стартовий майданчик для обдарованих музикантів: оргкомітет оголошує конкурсний відбір, за результатами голосування десятка фіналістів отримає можливість заспівати на «Арені Львів». Прийом заявок від молодих артистів триває до 10 червня 2019 року. Щоб подати заявку на участь у Проекті, потрібно заповнити Анкету за цим посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeenMVNV5gD4V1oyC4vHoIymD5a6AIl0N-RopAYUkX79-IY2Q/viewform?c=0&w=1 
«Українську пісню» недаремно називають «Українським Євробаченням». Унікальний майданчик, гігантська сцена, ексклюзивні звук та світло, оригінальні відеопроекції, масштабні постановки, а головне – безпрецедентний лайн-ап і тисячі меломанів, які стають свідками творення нової україномовної пісні!
Торік «Українська пісня» зібрала на одній сцені три десятки найкращих українських артистів, а на «Арені Львів» – понад 13 тисяч глядачів. Свято української пісні тривало сім годин! А 24 серпня 2018 року, у День Незалежності України, музичне дійство на всю країну показало популярне шоу Телеканалу «Україна» «Музична платформа»: трансляцію переглянуло 9 мільйонів глядачів!

Офіційний сайт проекту: http://www.uapisnya.com.ua/
«Українська пісня» у FB: https://www.facebook.com/uapisnya
«Українська пісня» в Instagram: https://www.instagram.com/ukrsongproject  

Архіви