4 липня о 13.45 – пресконференція: “Оприлюднення результатів соціологічних досліджень на Львівщині напередодні виборів до Верховної Ради України”.

Довідка про організацію

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», створена в 2007 році – займається дослідженнями, контролем та спостереженням за виборчими, громадськими і політичними процесами, як в Україні, так і за кордоном. Організація об’єднує висококваліфікованих спеціалістів у сфері виборчих процесів та дослідженні громадської думки.

Члени ВГО “ППІ” проводили спостереження в 31 виборчих кампаніях та референдумах як офіційні міжнародні спостерігачі в таких країнах: Польща, Великобританія, Словаччина, Молдова, Колумбія, Мексика, Латвія та інші країни. Приймали участь у 51 виборчих кампаніях в Україні.

У 2018 році члени ППІ отримали довгострокову акредитацію від Виборчої комісії Великобританії, у якості міжнародних спостерігачів, яка діє до 2021 року.

Центральна виборча комісія надала дозвіл Всеукраїнській громадській організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

 Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії №907 від 29 травня 2019 року ВГО «ППІ» буде здійснювати моніторинг та спостереження за ходом виборчого процесу відповідно до чинного законодавства України.

Архіви