4 червня о 12.00 – відеоміст Львів-Одеса: “Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами “Про медіа”? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?”.

Промовці у Львові:

  • Юрій Боруцький, виконавчий директор інтернет-видання “Вголос”;

  • Тетяна Колісниченко, менеджерка філії “Суспільне UA: Львів”;

  • Степан Курпіль, генеральний директор “Видавничого дому “Високий замок”, секретар Національної спілки журналістів України.

 

Промовці в Одесі:

  • Валерій Болган, головний редактор видання “ІзбірКом”, член НСЖУ;

  • Ігор Кісельов, журналіст;

  • Артем Перфілов, журналіст, член НСЖУ;

  • Леонід Штекель, головний редактор видання “Odessa Daily”, член НСЖУ.

 

Запрошуємо всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському пресклубу двома способами:

Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.

Довідка

Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Архіви