28 травня о 12:00 – відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах “Про медіа” (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Промовці у Львові:

  • Андрій Дікальчук, редактор газети “Новини Прибужжя”, екскерівник телеканалу “Бужнет”;
  • Ірина Процик, завідувачка відділу радіомовлення ТРК “Перший Західний”, програмна директорка радіо “Перше”;
  • Анатолій Шалаєв, ведучий телеканалу “Правда Тут Львів” .

Промовці в Сумах:

  • Інна Клишко, шеф-редакторка медіа-холдингу «Всі Суми панорама медіа»;
  • Володимир Садівничий, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, медіаексперт Інституту демократії імені Пилипа Орлика;
  • Олександр Такул,  менеджер філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Регіональна дирекція UA: Суми»;
  • Ігор Федоренко, експерт Сумського пресклубу, медіаюрист проєктів Тернопільського пресклубу.

Запрошуємо всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Сумському пресклубам двома способами:

Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.

Довідка

Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі, Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики. 

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Архіви