23 жовтня о 13.00- профорієнтаційний форум «Живи та працюй в Україні»

сього на один день Львівський Будинок праці перетвориться на ярмарок освітніх послуг 23 навчальних закладів, на 10 локаціях для учнівської молоді триватимуть різні дійства на профорієнтаційну тематику: телеміст, конкурси, вікторини, інтерактивні ігри, майстер-класи, презентації та театралізовані виступи.

Організатори пропонують старшокласникам пройти тестування на онлайн платформах служби зайнятості, долучитися до флешмобу та квестбатлу «Хочу-можу-треба», оцінити колекції шкільного одягу, скуштувати польського борщу з пампушками, стати учасниками майстер-класів із виготовлення псевдомозаїки з вітражного скла, записничків або календарів зі своїм фото, прикрас з тканини чи сувенірів за технікою Тіфані. Окрім того, відвідувачі матимуть можливість навчитися працювати з пристроями відеоспостереження, оздоблювати медові пряники, складати серветки, а також поспілкуватися з викладачами та вихованцями освітніх установ.

Почерпнувши інформацію про аспекти вибору фаху, учнівська молодь зможе доторкнутися до професії своєї мрії та довідатися про перспективи працевлаштування на підприємствах області.

Детальна програма профорієнтаційного форуму за посиланням: http://bit.ly/31klj2N

Захід триватиме з 13.00 до 15.00. Вхід вільний.

Архіви