23 вересня о 10:00 – пресконференція: “Презентація ТОП-5 пріоритетів бізнес-спільноти міста Львова”.

Організатор заходу: ГО «Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб».

Запрошені експерти:

  • Роман Зафійовський, підприємець, член “Комітету підприємців Львівщини”;
  • Сергій Кіраль, заступник міського голови – бізнес-омбудсмен Львівської міської ради;
  • Мар’яна Луцишин, керівник Західноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації (узгоджується);
  • Микола Савуляк, голова “Клубу Ділових Людей Україна”;
  • Олександра Чоловська, аналітик ГО “Аналітично-адвокаційний центр “Львівський регуляторний хаб”;
  • Тарас Хавунка, керівник ГО “Аналітично-адвокаційний центр “Львівський регуляторний хаб”.

Учасники конференції матимуть змогу взяти участь в обговоренні результатів опитування та поставити свої запитання членам організації.

Довідка від організатора:

У рамках проєкту із визначення та адвокації пріоритетних напрямків львівського бізнесу напередодні місцевих виборів 2020 року, який впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ), команда ЛРХ провела дослідження першочергових потреб бізнес-спільноти Львова.

Понад місяць організація проводила опитування підприємців, шляхом онлайн-анкетування, індивідуального інтерв’ювання та фокус-груп. За результатами було визначено основні напрямки на яких, за думкою бізнесу, першочергово повинні сфокусуватись новообрані представники міської влади. Надалі сформульовані пріоритети будуть прокомуніковані з кандидатами на міського голову міста Львова, а також політичними партіями, які висувають кандидатів у депутати.

«Адвокасі-кампанія впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). Окремі думки, висловлені в публікаціях (під час заходу), відображають особисту позицію авторів і можуть не збігатися з поглядами Уряду США та Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ)». 

Архіви