22 жовтня о 15:00 – Медіа-школа з питань відновлюваних джерел енергії

Львівський пресклуб запрошує до участі в медіа-школі з питань відновлюваних джерел енергії (ВДЕ)

Заняття відбуватимуться 22 жовтня, 29 жовтня та 5 листопада 2021 року з 15:00 до 18:00 у рамках трьох одноденних тренінгів в режимі онлайн на платформі ZOOM. Кількість місць обмежена – 20 учасників.

Заявники на участь у школі мають заповнити реєстраційну анкету за посиланням:  https://forms.gle/iceT78vHRbx2Avmp6

Заявки на участь приймаються до 23:00 20 жовтня 2021р. Запрошення та посилання на zoom-платформу для участі будуть надіслані заздалегідь.

У програмі медіа-школи:

–       Відновлювана енергія. Світовий тренд. Кліматична проблема.

–       Види ВДЕ. Фотовольтаїка. Біоенергетика. Геліотермальні станції. Малі ГЕС. Геотермальна енергетика. Інші види відновлювальної енергії (приливні, хвильові).

–       Види ВДЕ в Україні (регіони, види).

–       Розвиток ВДЕ у світі. Статистика. Динаміка.

–       Законодавство ЄС. Стратегія України щодо розвитку виробництва електроенергії з ВДЕ. “Зелений перехід 2050”. Нормативні акти, які регламентують роботу ВДЕ в Україні.

–       Організації та установи, які регулюють енергоринок України.

–       Електроенергетична система України. Особливості Об’єднаної енергетичної системи України (ОЕСР). Структура енергетичного ринку України. Доля атомної, теплової, гідравлічної, “зеленої” енергії. Вплив на оточуюче середовище.

–       Ринок електричної енергії. Структура та розвиток. Споживачі енергії. RAB-регулювання. Трансформація. “Зелений тариф”. Аукціони.

–       Розподіл енергії ВДЕ. Підключення ВДЕ до електричних мереж.

–       Інтеграція ВДЕ у електричну мережу України. Зони ВДЕ. Моделювання генерації.

–       Вплив ВДЕ на режими електричних мереж. Прогнозування генерації.

–       Прос’юмери. Віртуальні станції (MicroGrid). Технологія Smart Grid («розумні мережі»). Технології зберігання енергії (Energy Storage).

–       Фінансування розвитку ВДЕ. Вартість технологій ВДЕ. Ціна електроенергії ВДЕ у світі та Україні. Динаміка. Тренди. Фінансування ВДЕ у світі та в Україні. Проєктні показники.

Експерти-лектори:

  • В’ячеслав Комардоктор технічних наук, доцент кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного технічного університету, лауреат премії Президента України для молодих вчених;
  • Сергій Кравчук кандидат технічних наук, експерт ринку електроенергії в Україні. Розробка законодавчих та регуляторних актів для  повноцінної роботи ринку електроенергії;
  • Віктор Дядьковичголова правління громадської спілки «Кластер «Енергетичний пул».

З додатковими запитаннями звертайтесь за адресою [email protected]

 

Контактні особи:

Наталія Болховська – (050) 193-24-23

Світлана Шевчук – (067) 892-00-08

Наталя Вовчко – (067) 670-77-30

Грантова ініціатива «Освіта з питань відновлювальних джерел енергії для регіональних журналістів» реалізується «Вінницьким прес-клубом» за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).

Архіви