22 грудня о 13:00 – пресконференція: “Як захистити молодь Львова від впливу тютюнових виробів та електронних пристроїв для куріння?”.

Організатор: Молодіжна всеукраїнська кампанія “Молодь вільна від куріння”.

Промовці:

  • Андрій Москаленко, перший заступник міського голови м. Львова, заступник міського голови з економічного розвитку;

  • Ігор Дулин, підприємець, співзасновник західноукраїнської бізнес-школи “West Ukrainian Business School WUBS”, голова ГО “Добро.Дій”;

  • Юрій Кокотайло, голова дитячої дорадчої ради Львівської міської ради;

  • Ярослава Клепикова, соціологиня, менеджерка програми аналізу та досліджень, КУ “Інститут міста”;

  • Микола Апетик, проєктний менеджер платформи “Час громад”, регіональний координатор кампанії “Молодь вільна від куріння”.

На пресконференції учасники заходу розкажуть про:

  • кого торкнеться новий антитютюновий закон №4358? Які будуть нововведення і коли вступають в силу;

  • звернення 17 громадських організацій м. Львова та Львівської області до міськради та облради з пропозиціями заборонити рекламу та куріння сигарет всередині приміщень, електронних сигарет, кальянів та тютюнових виробів електричного нагрівання;

  • результати соціологічного опитування щодо поширеності куріння серед молоді України та Львова зокрема;

  • підсумки моніторингу ресторанів та кав’ярень м. Львова щодо дотримання антитютюнового законодавства. Позиція соціально відповідального бізнесу щодо куріння у закладах.

Довідково. Кампанія “Молодь вільна від куріння” була започаткована у 2019 р. і за цей час об’єднала тисячі молодих українців у Харкові, Львові, Києві, Луцьку, Дніпрі, Херсоні задля посилення захисту молоді від залучення до куріння та просування навичок здорового життя. У Львівській області кампанію підтримали КУ “Львівський міський молодіжний центр”, КЗ ЛОР “Львівський обласний молодіжний центр”, Дитяча дорадча рада Львівської міської ради, міський та обласний осередки ПЛАСТу, міська організація “СУМ в Україні”, БО “Львівська освітня фундація”, ГО “Твереза Галичина”, ГО “Генерація вільних”,  ГО “Українська молодь – Христові”, ГО “Центр ініціативної молоді”, ГС “Студентське братство Львівщини”, ГО “Батьки в дії”,  ГО “Міжнародна антинаркотична асоціація – Львів”, AIESEC (Львів), Фундація регіональних ініціатив (Львів), ГО “Львівська майстерня організації подій”.

Пресконференція відбудеться у Львівському пресклубі за адресою: проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

Вхід у Пресклуб – за журналістськими посвідченнями і підтвердженою акредитацією. Маски – обов’язкові!

Акредитація за телефоном: 067 67 07 730 або за адресою електронної пошти: [email protected] .

Архіви