Заміна лічильників електроенергії подешевшала на 152 гривні

Про це сьогодні, 5 листопада, під час прес-конференції на тему: «Як зекономити сімейний бюджет: знижено вартість переходу на «нічний» тариф на електроенергію для населення. Он-лайн послуги ПАТ «Львівобленерго», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник виробничо-маркетингової служби ПАТ «Львівобленерго» Юрій Кошла.

– Зараз вартість однофазного лічильника – 1050 гривень, трифазного – 2200 гривні. Вартість позапланової заміни – від 90 до 250 гривень. Але вже зараз не треба сплачувати за параметризацію лічильника, тобто оці 152 гривні, – каже він.

Юрій Кошла пояснив, що в звичайних багатоповерхівках стоять однофазні лічильники, а у приватному секторі краще встановлювати трифазний.

Також, за його словами, обленерго спростило схему заміни лічильника для споживача.
– Споживачеві треба прийти в структурний підрозділ і написати заяву. Цього ж дня надають рахунок і після оплати впродовж п’яти днів роблять заміну лічильника, опломбовується і працівники обленерго вносять зміни у договір, – каже Юрій Кошла.

Він нагадав, що до вересня споживачам з міст та сіл області  доводилося приїжджати до Львова, щоби написати таку заяву. Зараз ці заяви вони вже можуть подати у своїх райцентрах. А ось споживачі, які мешкають у Львові, мусили звертатися у відділення обленерго по вулиці Героїв УПА,23.

– З 2 листопада ці споживачі можуть звертатися у свої районі електромережі, – каже енергетик. 
Директор з маркетингу ПАТ «Львівобленерго» Андрій Скрипник наполегливо радить змінювати старі лічильники, які і вдень, і вночі рахують за одним тарифом (45,6 копійок за кіловат електроенергії), на нові, які рахують вночі на 50%дешевше.

– Тариф нараховуватиметься в денний час (з 7.00 до 23.00) за звичайним тарифом, в нічний час (з 23.00 до 7.00) – на 50%дешевше. Такий тариф – зручний для тих, хто має електричне опалення і також можна встановлювати автоматичний режим для правильних та посудомийних машин, приладів зволоження та інших електричних приладів, – каже він.

За словами Юрія Кошли, попит на багатофункціональні лічильники у 2015 році зріс у 20 разів, і за тиждень зі заявами звертаються 100-150 абонентів. Загалом з вересня вже встановлено 1 478 лічильників. 

Архіви