Вперше в Україні Львів проведе Чемпіонат для стронгменів вагової категорії до 105 кг

Українські спортсмени різних силових видів спорту вперше зберуться у Львові, аби влаштувати грандіозне богатирське шоу. Мова йде про перший Чемпіонат України для стронгменів вагової категорії до 105 кг, яке проходитиме 10-11 березня. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів голова Львівської обласної федерації стронгмену України Володимир Рекша.

За його словами, в Україні в перше проводитиметься Чемпіонат у категорії до 105 кг, хоча за кордоном це постійна практика. «Ми вперше наважилися провести Чемпіонат з такої вагової категорії як 105 кг. У світі такі чемпіонати проводяться постійно. Думаю, що ми достойно проведемо цей захід, бо у нас є достойні спортсмени, варто навіть згадати наших чемпіонів Сергія Конюшка і Віталія Герасимова. Крім того, участь у Чемпіонаті візьме 15-річний важкоатлет зі Львова Орест Пилип’як, який нещодавно у Донецьку встановив рекорд, піднявши колоду вагою 127 кг. Він є найсильнішим школярем України», – сказав В.Рекша.

Загалом у Чемпіонаті візьме участь 30 силовиків, з яких оберуть 10 найсильніших атлетів, зазначив Володимир Рекша.

«Програма буде дуже насиченою. Крім самих змагань на спортивному майданчику пройдуть різноманітні цікаві конкурси, серед яких співочий та танцювальний, тому на захід можуть прийти цілі сім’ї. Ведучими на Чемпіонаті будуть брати Вірастюки – Василь та Роман, можливо навіть Василь заспіває», – розповів В.Рекша.

Також, за словами голови Львівської обласної федерації стронгмену України, буде проведено «Вечір рекордів», під час якого троє відомих українських та світових рекордсменів намагатимуться перевершити власні досягнення і встановити нові рекорди. 

Перший Чемпіонат України для стронгменів вагової категорії до 105 кг проходитиме 10-11 березня за підтримки народного депутата України, голови Львівської обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука. 10 березня змагання проходитимуть у спорткомплексі «Україна» вул. Мельника, 18. Програма змагань «Кваліфікація»: І – арм-овер-арм, ІІ – естафета (кантування колеса 320 кг 3 рази + фермер 115 кг 20 м), ІІІ – лог-ліфт (100 кг на рази за 1 хвилину).

11 березня змагання проходитимуть у спорткомплексі ринку «Південний» вул. Щирецька, 36. Програма змагань «Фінал»: І – естафета (качка 180 кг на 20 м + 3 мішки по 100 кг на 20 м), ІІ – лог-ліфт на максимум (3 підходи), ІІІ – тяга платформи на рази, ІV – крусіфікс 12 кг, V – фермерська прогулянка (130 кг на 40 м), VІ – дамбл (80 кг на рази за 90 сек).

Призовий гонорар: 1-10 місце – 1000 грн. Вхід на Чемпіонат вільний.

Організовує змагання Професіональна Ліга стронгменів України, Федерація стронгменів України, Львівська міська федерація стронгменів України та Konyushok sport events.

Архіви