Восени опозиція має розпочати масові акції протесту, – Ю Михальчишин, ВО “Свобода”

ВО «Свобода» пропонує організувати з’їзд лідерів тих політичних сил, які бачать себе в антисистемній опозиції і вирішили боротися з нинішнім режимом, – заявив сьогодні, 30 квітня, радник голови з питань ідеології ВО «Свобода» Юрій Михальчишин на засіданні Незалежного громадського прес-центру "Львівський вибір-2010 на тему: «Формат опозиції і сценарії її боротьби за владу в Україні». 

"Але для цього опозиціонери мають відмовитися від лідерства в так званій об‘єднаній опозиції, тому що громадяни негативно реагують на лідерські амбіції, – наголосив Юрій МИхальчишин.- За літо треба сформувати опрозиційний фронт, а восени розпочати масові ненасильницькі акції протесту". 

За словами «свободівця», треба чітко диференціювати вплив опозиції за регіональною ознакою. Помилка – закцентуватися всім лише в західному регіоні. Юрій Михальчишин так "розписав" регіони впливу: 

"Юлія Тимошенко могла би відвоювати всю центральну Україну – Житомирщина, Черкащина, Вінниччина. Анатолій Грищенко – зробити прорив на Херсонщині, Арсеній Яценюк – в багатьох областях півдня, Олег Тягнибок – у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях». 

Щоби позбавити легітимності Верховну Раду, парламентарі мають скласти 150 депутатських мандатів. Бо за регламентом ВРУ,якщо Рада налічується менше, ніж 300 депутатів, то парламент стає недієздатним», – наголосив Ю.Михальчишин. 

Архіви