Віктор Янукович не виключає участі Тігіпка і Яценюка у своєму уряді, – О. Горошкевич

Віктор Янукович не виключає участі Тігіпка і Яценюка у своєму уряді, – О. Горошкевич

Сьогодні Віктор Янукович не веде ніяких переговорів з кандидатами в Президенти, які брали участь у першому турі президентських перегонів, заявив вчора, 2 лютого, у теледебатах у Прес-клубі, які відбулися за підтримки проекту У-Медіа Інтерньюз Нетворк, Олександр Горошкевич, керівник виборчої кампанії Віктора Януковича на Львівщині. Але Віктор Янукович дуже добре знає і Тігіпка, і Яценюка, їхні професійні якості і не виключає, що буде їх бачити в своєму майбутньому уряді.

«Я не бачу прямого зв’язку між тим, що електоральне середовище, яке проголосувало за того чи іншого кандидата в Президенти в першому турі, піде, за його вказівкою, голосувати за іншого, сьогоднішнього, претендента на посаду Президента. Не можна ставитися до людей, як до овець. Якщо люди бачать неприйнятною ані одну, ані іншу персону, природно, що вони проголосують проти всіх»,- наголосив Олександр Горошкевич під час теледебатів.

Запас голосів у Тимошенко – 17-18%, а у Януковича – приблизно 5%, – С. Курпіль

Тігіпко прийняв пропозицію Тимошенко щодо посади прем’єра. Саме вона повернула його в політику, призначивши радником і запропонувавши посаду віце-прем’єра, сказав учора, 2 лютого, під час теледебатів у Прес-слубі, які відбулися за підтримки проекту У-Медіа Інтерньюз-Нетворк, народний депутат Степан Курпіль. «На основі нового обличчя, яким є Тігіпко, ми можемо об’єднувати політику західної, центральної і східної України. Політологи говорять, що запас, резерв голосів у Тимошенко – 17-18%, а у Януковича – приблизно 5%. Зараз усе залежить від того, за кого проголосує західна Україна, оскільки тут вирішуватиметься доля виборів. Технологія «проти всіх» означає голосувати за Януковича, зважаючи на розрив в першому турі виборів», – наголосив Степан Курпіль.

 Фото Маркіяна Лисейка, Прес-клуб

Архіви