У Львові бракує більше сотні міліціонерів

У Львові зареєстровано 22 громадських формування, які займаються охороною порядку.

Про це cьогодні, 9 квітня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив заступник начальника ЛМУ ГУМВС України у Львівській області Володимир Гевко.

Начальник Львівського міського управляння ГУМВС України у Львівській області Павло Гарасим наголосив, що ці формування активно співпрацюють з міліцією. На окремі виклики вони виїжджають разом. Є низка громадських формувань, які мають свою форму. Але затримувати злочинців і застосовувати зброю.громадські активісти не мають права.

За словами Павла Гарасима, громадські активісти, зазвичай, не виявляють бажання служити в міліції. Якщо за штатним розписом передбачено 400 співробітників патрульно-постової служби у Львові, то наразі є лише 290, повідомив Павло Гарасим.

Він наголосив, що громадські організації займаються патрулюванням міста Львова у вільний від основної роботи час.

Головна причина, чому громадські активісти не бажають ставати професійними міліціонерами, є низька оплата їхньої праці, вважає голова ГФ «Рабів до раю не пускають».Іван Спринський. 
«Більшість учасників громадських формувань мають трохи вищий за середній рівень забезпеченості. І буде брехнею сказати, що за 2 200 гривень я зможу собі дозволити існувати разом з родиною. Тим, хто живе в таких обставинах і залишається вірним державі, – честь і хвала», – сказав Іван Спринський.

Архіви