У кожній об’єднаній територіальні громаді треба облаштувати по 2-3 соціальні квартири для жертв торгівлі людьми.
– На Львівщині працює Центр соціально-психологічної допомоги для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Це можуть бути не тільки громадяни України, але й іноземці. Торік дві потерпілі громадянки України поверталися з-за кордону додому іпершу допомогу їм надала саме ця установа, – повідомив Ярослав Бордіян.
За його словами, Центр соціально-психологічної допомоги заповнений на сто відсотків. Він працює у двох режимах – як цілодобовий і денний стаціонар. За 12 років через центр пройшло 900 осіб.
Ярослав Бордіян наголошує, що така допомога має бути максимально наближена до потенційних жертв сучасного рабства. Тому в об’єднаних територіальних громадах, на його переконання, треба облаштувати по 2-3 соціальні квартири для жертв торгівлі людьми.
Нагадаємо, що на Львівщині з серпня 2018 року і дотепер проведено перші робочі зустрічі у 15 ОТГ та 5 містах обласного значення для глибшого розуміння проблеми торгівлі людьми, виявлення постраждалих від цього злочину та надання їм необхідної допомоги.
Ця робота відбувається в межах реалізації проекту “Впровадження Національного механізму взаємодії (НМВ) суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Львівській області”.