Сотні громадських організацій обурилися активізацією геїв та лесбійок

Понад 200 громадських організацій Львівської області вимагають від Президента України, голови Верховної Ради України, керівника Київської міськадміністрації та голів громадських рад при ОДА не допустити узаконення гомосексуальних стосунків та проведення гей-парадів в Україні.

Про це повідомив на прес-конференції у Прес-клубі Олександр Савченко, голова Громадської організації "Фонд захисту сім’ї", член комісії у справах сімей і молоді при громадській раді Львівської ОДА.

Від імені організацій, які входять до громадської ради, пан Савченко висловив стурбованість щодо ймовірного прийняття зареєстрованого у ВРУ законопроекту щодо запобігання та протидії дискримінації.

Йдеться про фактичне узаконення гомосексуальних стосунків, що суперечить християнській моралі та традиційним українським цінностям, веде до деградації. Понад те, на думку Олександра Савченка, законопроект дає перевагу людям нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Олександр Савченко зауважив, що проти такого узаконення виступали громадські та місцеві ради кількох регіонів України, проте звернення до уваги не беруть. Натомість спільнота геїв та лесбійок активізується.

"У зверненні ми вимагаємо не допустити проведення гей-парадів у Києві та інших заходів, які скеровані на нівелювання сім’ї; на рівні обласних рад вимагаємо прийняти звернення щодо ставлення до гомосексуалізму та легілізації одностатевих шлюбів; внести у текст Конституції посилання на християнство як історичну основу моральних і культурних цінностей народу України, а також внести норму, що подружжя — це лише союз між чоловіком і жінкою", — зачитав текст звернення пан Савченко.

Він додав, що в Україні слід відновити кримінальну відповідальність за пропаганду і поширення гомосексуалізму.

Архіви