Соскін в день виборів виводитиме людей під ДВК

УНКП в день виборів буде збирати людей під дільничними виборчими комісіями, щоб не дати сфальшувати результати голосування. Про це голова УНКП Олег Соскін розповів під час прес-конференції сьогодні, 9 жовтня, інформує кореспондент Вголосу.

Олег Соскін зазначив, що УНПК разом з іншими партіями, зокрема з УНА, УРП, представники яких були присутні на сьогоднішньому круглому столі, а також з УП «Собор», і імовірно з КУНом будуть робити все, аби не допустити фальсифікацій в день голосування.

«Ми будемо робити все можливе для того, щоби в день виборів оточити дільничні виборчі комісії своїми прихильниками, і окружну виборчу комісію, і не дати сфальшувати вибори», – наголосив голова УНКП.

Він додав, що в день виборів треба добиватися того, щоб протоколи голосування вивішували для публічного ознайомлення,і щоб відбувався паралельний підрахунок голосів, щоб «не дати можливості правлячій владі провести свою кандидатуру, тушку до Верховної Ради від міста Львова, бо це буде така ганьба для Львова, від якої громада ніколи відмитися не зможе, якщо по Львову і по інших галицьких округах пройдуть тушки, зрадники, замасковані вовки в овечих шкурах».

Архіви