Селезіяни гратимуть на «Підкамені» у футбол і молитимуться разом із молоддю

Вперше духовною підтримкою міжнародного етнофестивалю «Підкамінь-2009» займатиметься згромадження отців селезіян. «Робота з молоддю – це наша харизма, – зазначив душпастир відповідальний за працю з молоддю від згромадження оо.селезіян східного обряду УГКЦ отець Максим Рябуха. – Уже впродовж 17 років ми працюємо в Україні з юнаками і дівчатами. Влітку традиційно організовуємо дитячі табори при парафіях, школах. Щойно закінчили роботу з дітьми-сиротами у спеціально створеному для цього таборі «Надія».

 Щоби бути ближчими до молоді, безпосередньо на фестивальному полі селезіяни розіб’ють свої намети. Виховну роботу монахи розпочнуть з молебня під час урочистого відкриття свята. Щоночі, після закінчення розваг, селезіяни запрошуватимуть молодь на коротку молитву. Фестивальні ранки також починатимуться зі спільного звернення до Бога.

 Окрім духовної місії, селезіяни долучаться до організації та участі в спортивних іграх – волейболі, футболі. «Допомагатимуть нам у цьому аніматори (волонтери), які пройшли підготовку у селезіян», – наголосив отець Максим. – Наші волонтери будуть проводити майстер-класи з плетення файничок – візерункових ниткових браслетів на руку. Для оволодіння цією технікою не потрібно спеціальної підготовки».

 Молоді люди, які приїдуть на фестиваль, зможуть взяти участь і в інших майстер-класах від монахів, а в останній день «Підкаменя» – подякувати Богові у заключній спільній молитві за триденне свято.

 Прес-служба фесту

Архіви