Санаторії і пансіонати Трускавця заповнені лише на 20%, – промоутер

Попри послаблення карантинних заходів, цього року найвідоміший курорт України не має жодних шансів вийти в прибуток внаслідок епідемії коронавірусу.

Нині у санаторіях, пансіонатах і туристичних базах панує тиша. І, принаймні, цьогоріч навали туристів не очікують, пише DailyLviv.

Про це повідомив Орест Дорофтей, промоутер Трускавця, представник партії “Варта”.

– У Трускавці ситуація ще менш оптимістична, ніж у Львові, – сказав він на засіданні «Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?» у Львівському пресклубі. – Наповнюваність наших відпочинкових закладів не перевищує 20%. Традиційно у нас відпочивали поляки – їх було близько 70% від загального числа туристів. А в деяких санаторіях їхня кількість становила близько 90%. Також традиційно ми мали багато відпочивальників із Азербайджану. Нині через вірмено-азербайджанський конфлікт у Нагорному Карабасі замовлень майже не надходить.

На думку Ореста Дорофтея, підтримка держави у ці часи була би дуже важливою для курортного міста.

– Як варіант – програма для лікування і відпочинку громадян у Трускавці. Але зважаючи на ситуацію, яка склалася в країні, сподіватися на це не доводиться, – підсумував промоутер Трускавця.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР.

Відео: Львівський пресклу

Архіви