ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Громадська оцінка якості адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції у Львівській області».

Учасники:

  • Ярослав Жукровський, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області;
  • Ігор Бригілевич, заступник голови правління Львівської громадської організації «Центр досліджень місцевого самоврядування».

Під час прес-конференції журналісти зможуть дізнатися:

–          як громадяни Львівщини оцінюють поточну якість надання адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції Львівської області (реєстрація актів цивільного стану, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація фізичних осіб-підприємців і юридичних осіб) у 4 містах – Львові, Дрогобичі, Стрию та Червонограді;

–          які пропозиції і рекомендації надали громадяни для поліпшення діяльності та підвищення рівня якості послуг територіальних управлінь юстиції Львівської області;

–          як здійснюється передача повноважень Міністерства юстиції України з надання адміністративних послуг органам місцевої влади.

Громадський моніторинг якості адміністративних послуг Мін’юсту було проведено з 20 жовтня по 20 листопада 2015 року в Львівській, Одеській, Харківській, Дніпропетровській областях та місті Києві громадською організацією «Центр політико-правових реформ» в рамках грантового проекту «Громадський моніторинг адміністративних послуг Міністерства юстиції України як дієвий механізм впливу на їх якість» за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя». У Львівській області опитування громадян проведено у співпраці з Львівською громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування».

Реєстрація для участі у прес-конференції відбуватиметься 9 лютого з 9:30 до 10:00 за редакційними посвідченнями.

За додатковою інформацію, будь ласка, звертайтесь до Бригілевича Ігоря за телефонами (096) 352-75-40, (050) 674 44 84. Реєстрація обов’язкова.

Архіви