«Цифрова безпека у боротьбі з корупцією: як журналістам та викривачам захистити себе?».
Учасники:
– Микола Костинян, головний тренер Школи цифрової безпеки DSS380;
– Ігор Шевляков, директор програми «Демократичний процес та належне врядування» Українського інституту публічної політики.
Викривання корупційних фактів в Україні є вкрай важливою, але дуже ризиковою справою. Високий рівень загроз для журналістів-розслідувачів є реальністю навіть після Революції Гідності. Корупціонери робитимуть усе можливе, щоб уникнути викриття. Водночас, журналісти у своїй діяльності все більше покладаються на електронні засоби комунікації.
На прес-конференції журналісти довідаються наскільки безпечним сьогодні є використання традиційних каналів комунікації з інформаторами (електронна пошта, скап, вайбер, мобільний зв’язок)? Які загрози для приватності вашої комунікації вони мають та в чому їхні слабкі місця? Як максимально захистити свою приватність від стороннього втручання? Як зробити спілкування з інформаторами більш безпечним тощо.
До відома! Цього ж дня, 16 грудня, о 12.00 у Прес-клубі фахівці з питань цифрової безпеки проведуть для журналістів-розслідувачів тренінг на тему: «Безпека електронної комунікації для журналістів-розслідувачів: як захистити себе та викривачів?».
Організатор заходу: Український інститут публічної політики та Інститутом розвитку регіональної преси у партнерстві з Альянсом протидії корупції в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.