«Правий сектор» пообіцяв не чіпати літніх людей з колорадськими стрічками. Зате молодих провокаторів не пошкодують

Завтра, 9 травня, у Львові ДУК «Правий сектор-Захід» буде охороняти місто, щоби не допустити провокацій, вигідних ворожим телеканалам.

Про це сьогодні, 8 травня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції на тему: «Дискредитація добровольчого руху в Україні на прикладі ДУК «Правого сектора». Ексклюзивні подробиці цинічних намагань влади роззброїти бійців ДУК на передовій та очорнити медичний корпус ДУК «Госпітальєри» заявила голова ради ГО «Правий сектор-Захід» Олена Живко.
– Ми не дозволимо проведення будь яких провокативних акцій. Якщо вийдуть літні люди з георгіївськими стрічками, то ми до них зауважень не будемо мати.  А якщо це буде група молодих людей, яка до Другої світової війни не має ніякого стосунку, і хоче якимись своїми акціями принизити громадян нашої держави, то ми будемо блокувати такі акції, – каже вона.
За словами «кіборга», начальника управління штабу ДУК «Правого сектора» зі взаємодії з  ГШ ЗСУ, ГУР МОУ, СБУ, МВС, помічника народного депутата Д. Яроша Андрія Шараскіна (позивний «Богема»), насправді є старше покоління, яке не може одномоментно змінити свою свідомість, і для них історично і щиро 9 травня – велика перемога і свято. То ж їх будуть підтримувати і охороняти. Але більшість з них мешкає в прифронтовій зоні.
– У Львові інша історична правда. Тому тут треба боротися з тими, які захочуть дестабілізувати ситуацію в регіоні, – каже він.
Представники «Правого сектору» переконані, що у Львові є молоді люди, які за певні кошти готові робити картинку для Кремля.
Нагадаємо, що до міської ради станом на сьогоднішній ранок подали заявки на участь в акціях 8 різних організацій. Акції також різноманітні: від покладання квітів ветеранами та пішої ходи УНСО до прибирання парків.
Міська рада звернулася до судущодо заборони деяких акцій. І сьогодні, 8 травня, о 16.00 суд буде розглядати це питання.  
Архіви