Працівників юстиції змусять провітрювати приміщення

Начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області готовий підписати наказ, який зобов’яже працівників регулярно провітрювали приміщення та прибирати його.

Про це сьогодні, 9 лютого, під час прес-конференції на тему:

«Громадська оцінка якості адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський. 

Озвучивши результати опитування, соціологи озвучили і побажання громадян. Серед них були і прохання надати доступ до туалету, прибирати та провітрювати приміщення.

– Так, це буде наказ про запровадження за графіком провітрювання приміщення, буде вказівка відділу матеріального забезпечення щодо комплектації відділів ручками, щодо огляду приміщень і, зокрема туалетів, у системі юстиції, – каже він.

За його словами, скарги громадян мають підстави. Так, в Городку понад 10 років у відділі реєстрації актів цивільного стану не було туалету. 

– Працівники ходили в сусідній будинок в туалет. Я коли це побачив, то був шокований. У грудні за три тижні були зроблені кабінки та ідеально обладнані, – каже начальник юстиції. 

За словами заступника голови правління ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» Ігоря Бригілевича, проблема побутового комфорту для громадян в процесі очікування послуг є у всій області. 

– Деякі підрозділи орендують приміщення і перебувають на пташиних правах. У них є кімната, коридор – темний. І відвідувачам, навіть, присісти немає де. І це впливає на те, як громадяни сприймають владу. 

Нагадаємо, що результати соціологічного опитування, яке провела ЛГО "Центр досліджень місцевого самоврядування, показали: громадяни радять зробити ремонт в приміщеннях юстиції, дати доступ до туалету, прибирати та провітрювати приміщення, оновити меблі, перевести подачу документів в електронний формат, поставити банкомати, видавати бланки безкоштовно, запровадити графік роботи без перерви та до 20.00 і, навіть, поставити кавовий апарат. 

Архіви