Побиття членів Молодого Народного Руху на зустрічі з Януковичем у Львові

17 грудня 2009 року Львівським молодорухівцям, які близько 15.00 год. біля театру ім. М. Заньковецької зустрічали кандидата в Президенти Віктора Януковича, активісти штабу Януковича спільно з працівниками міліції завадили провести акцію протесту, поламавши банери з прапорами та викрутивши руки.  

Півтора десятка членів Львівської крайової організації «Молодий Народний Рух» зустрічали лідера Партії регіонів з лотком яєць, плакатами та прапорами. На плакатах були написи –

«Янукович, пам’ятай про Івано-Франківськ – 2004!», «Усім тюрмам – нові грати! В. Ф. Янукович».

Як зазначив координатор акції, голова Львівської міської організації МНР Ігор Мартинюк: «Ми не мали наміру жбурляти яйцями у Віктора Януковича, а лише хотіли нагадати про події в Івано-Франківську п’ятирічної давнини та підкреслити, що заяви деяких політиків від Партії Регіонів про те, що жителі Західної України і Львівщини зокрема, нібито стали прихильніше ставитися до Януковича є неправдивими».

На переконання молодорухівців, п’ять років тому Янукович позиціонував себе як кандидат, що відстоює російську мову, як другу державну, пропагує політику найтіснішого зближення з Росією, збереження кучмістського режиму. Тоді це викликало справедливе обурення та несприйняття серед галичан. Сьогодні ж передвиборчі гасла Януковича абсолютно не змінилися. Більше того, його оточення, окрім одіозних фігур на кшталт Табачника, Азарова чи Клюєва, поповнилося ще й Шуфричем, та іншими скандальними особами. Ми чітко розуміємо, що за популістичними гаслами криється намагання команди Януковича довести до кінця те, що їм завадив зробити народ України в 2004 році – цілковито розділити між собою усі ресурси країни, здавши її Кремлю.

 Ми обурені поведінкою наших правоохоронних органів, які замість того, щоб захищати своїх громадян, поводяться з нами, таким чином. Якщо сьогодні, під час мирних акцій протесту нам викручували руки та жбурляли нашими прапорами, то що ж буде, коли людина, яку сьогодні захищає міліція таким ганебним чином, прийде до влади?», – підкреслив Ігор Мартинюк.

Архіви