Переїзд «під ключ»: ринок мувінгових послуг у Львові має позитивну динаміку

Спеціалізація українських мувінгових компаній, основні послуги та їхня вартість.

Якщо у США та Європі мувінг – це  розвинутий економічний напрямок з високим щорічним прибутком, то мобільність українських громадян не така висока, як у їхніх іноземних сусідів. Однак за останні кілька років її рівень суттєво зріс у зв’язку із соціально-економічними змінами в країні. Сьогодні національний ринок мувінгових послуг демонструє позитивну динаміку розвитку.

Відтак, пропонуємо ознайомитися із найбільш впевненими гравцями мувінгового сектору в Україні. Про специфіку українських мувінгових компаній, основні послуги та їхню вартість – читайте далі.

Як правило, під поняттям «мувінг»  розуміють не просто перевезення усіх необхідних речей на потрібний об’єкт,  а зручний та надійний спосіб вирішення будь-яких проблем, пов’язаних із організацією квартирного, офісного чи іншого типу переїзду. Мова йде про попередню якісну оцінку послуг, підготовку потрібних документів, упакування, транспортування вантажу, збір меблів, зберігання майна під час ремонту чи з будь-яких інших причин, вивезення сміття, такелажні роботи, тощо. Чи надають такий спектр послуг провідні українські «мувери»? Спробуємо визначити.

«УРА! Переїзд»  – один із мувінгових лідерів у західному регіоні. На ринку компанія – лише кілька років, але вже забезпечила собі відмінну репутацію серед замовників та партнерів. Співпраця відбувається на основі трьох комплексних пакетів послуг:  економ, базовий та еліт, які передбачають відповідний об’єм робіт. Що стосується вартості окремої послуги, то за годину роботи вантажника тут слід заплатити 65 грн/год,  за вантажівку –80-250 грн ( залежності від обраної вантажівки, її габаритів). На офіційному сайті «УРА! Переїзд» можна знайти зручний прайс із докладним описом кожної послуги, а також гнучку систему знижок. У списку послуг також – перевезення тварин, продуктів, оренда та продаж матеріалів для упакування, зберігання вантажу та інші роботи.

«Мураха» –  компанія, яка успішно працює на ринку вже 12 років, а, отже, є одним із «першовідкривачів» цього сегменту в Україні. Окрім традиційних мувінгових послуг, компанія надає послуги професійного клінінгу, здійснює доставки покупок, а також «управління побутом» – спектр робіт, пов’язаний із інженерною та соціальною інфраструктурою організації». «Мураха» має найбільшу регіональну мережу – офіційні представництва у Києві, Львові, Харкові та Дніпропетровську. Ціна роботи вантажника у компанії – від 60 грн/ год, оренда вантажного авто – від 140 грн/год.

«Укрбогатир». На ринку перевезень компанія – більше 5 років.  Як і в більшості мувінгових компаній, тут діють годинні тарифи. Зокрема, вартість роботи вантажника під час квартирного чи офісного переїзду – від 50 грн/год, підйом матеріалів – від 60 грн/год, монтаж меблів – від 150 грн. А якщо мова про важку артилерію, то перенесення піаніно чи сейфів від «українських богатирів» коштуватиме  – від 280 грн/ год. У переліку послуг – вивіз будівельного сміття, клінінг, оренда обладнання. Компанія має представництво у Львові, але працює також у Києві, Дніпропетровську та Запоріжжі.

«Комфортний переїзд». На ринку – 6 років. За час своєї діяльності здійснили більше 4 600 переїздів. Основний напрямок роботи – квартирний та офісний переїзди. Головний офіс компанії розташований в Івано-Франківську,  проте сьогодні успішно функціонують представництва у Вінниці, Львові, Тернополі, Хмельницьку та Миколаєві. Годинна робота вантажника – від 55 грн, замовлення авто – 145 грн/год.

«Вояжтранс». Мувінгова історія компанії розпочалася у місті Кременчук (Полтавська область), втім за кілька років охопила не один регіон України. Серед провідних послуг «Вояжтранс» – високоякісні такелажні роботи, а також традиційна організація особистого та офісного переїздів.  Вартість роботи вантажника – від 45 грн/ год.

Очевидно, досвідчених гравців на мувінговому ринку України ставатиме дедалі більше, а необхідність у самостійній організації процесу переїзду з часом зникатиме.  Щоб не помилитися у виборі компанії, не забувайте про ретельне вивчення відгуків, які користувачі залишають на офіційних веб-ресурсах компанії чи тематичних форумах.

Архіви