Офіцерові ЗС США заборонено зустрічатися та одружуватися з солдатом

Про це сьогодні, 9 березня, під час дискусії на тему: «Жінка в арміях НАТО», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила командир роти ЗС США, капітан Леслі МакБрайд.

– Також не дозволяють мати романтичні стосунки зі своїми підлеглими, – каже вона.

Такі суворі обмеження в американській армії пояснив сержант ЗС США Тарас Вінтоняк.

– Може це вже і віджило себе, але статистика каже, що романтичні стосунки між офіцерами  та солдатами не призводили ні до чого доброго, – каже він.

Сержант уточнив, що заборона стосується як стосунків між чоловіками-офіцерами та жінками-солдатами, так і між жінками-офіцерами та чоловіками-солдатами. Зустрічатися та одружуватися можуть тільки офіцери між собою та солдати  між собою.

– Проте кохання в армії таке ж, як і в цивільному житті. Якщо закохався, то вже закохався і серцю не накажеш. Мій бой-френд – військовий. Але я знаю військових, які заручені з цивільними. І нічого страшного в цьому немає, – каже капітан Леслі МакБрайд.

Що стосується української армії, то таких обмежень тут немає.

– Жінки-військові одружуються з чоловіками-військовими. Але не є винятком, коли побираються з цивільними. Мій чоловік ніякого стосункудо військової служби не має, – каже заступник командира роти з підготовки фахівців тилового забезпечення навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, капітан Ганна Брунарська

Єдине, що забороняє українське законодавство, – підпорядкування подружжя одне одному. 

Архіви