Начальник львівської юстиції починає прийом громадян через Skype

У цей четвер, 7 квітня, з 15.00 до 18.00 начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський та три його заступники проведуть перший прийом громадян через Skype.

Про це він повідомив сьогодні, 5 квітня, під час прес-конференції на тему: 

«Львівська юстиція запроваджує новий сервіс – прийом громадян через систему відеоконференцзв’язку (Skype)», яка відбулася у Львівському прес-клубі. 

За його словами, щороку на особистий прийом до начальника записуються до 500 осіб.  Багатьом з них доводиться їхати здалеку, тратити кошти та час на дорогу. І щоби цього уникнути, було вирішено проводити он-лайн прийом громадян. 

– Громадяни матимуть можливість спілкуватися з керівництвом у режимі відео-зв’язку. Для чого людині їхати з Турківського чи Самбірського районів, витрачати кошти та час, щоби поскаржитися чи щось розказати, – вважає начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області  Ярослав Жукровський. 

Він повідомив, що потрапити на такий он-лайн прийом можна буде, попередньо записавшись через електронну скриньку. 

– У листі треба буде вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові і зазначити суть питання. Наші технічні служби зв’яжуться з громадянином, уточнять технічну інформацію, сформують чергу. І в призначений час зателефонують. Орієнтовно одна розмова буде тривати 15-20 хвилин, – каже Ярослав Жукровський. 

Ці розмови, звісно, будуть записуватися та зберігатися в електронному архіві. Але оприлюднювати їх для широкого загалу працівники юстиції наміру не мають. 

– Найближчим часом також можна буде записатися через сайт Міністерства юстиції. Там буде трохи інший принцип. Цей он-лайн прийом матиме змогу переглянути міністр, – каже начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області. 

Ярослав Жукровський також зазначив, що для осіб старшого віку, які не  користуються інтернетом, зроблені усі умови, щоби і вони могли потрапити на он-лайн прийом. 

–  Вони можуть підійти у свій територіальний відділ юстиції і там їм допоможуть спочатку записати на он-лайн прийом, а потім і зконтактуватися з начальником юстиції у Львові, – каже він. 

За словами заступника начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної реєстрації  Оксани Куманської-Нор це нововведення зроблене для зручності тих громадян, які би мусили доїжджати здалеку. 

– Ми вже перевірили зручність скайп-зв’язку на нарадах з підлеглими, які працюють у районах області. За півроку роботи я провела тільки дві очні наради зі своїми колегами. Ми щоденно виходили на скайп-зв’язок і вирішували спірні питання, – каже вона. 

За словами заступника начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної виконавчої служби Ігоря Вісьтака, у кожному районі є техніка, щоби проводити такі скайп-прийоми. 

Довідка

Прийом громадян через систему відеоконференцзв’язку (Skype) буде здійснюватися за попереднім записом на електронну скриньку [email protected] .

Запровадження скайп-прийому громадян покращить можливості безпосереднього контакту людей із керівництвом юстиції, зменшить витрачання часу на дорогу для приїзду на особисті прийоми, зробить їх зручними та ефективними.

Архіви