На Львівщині члени комісій «по роботі зі зарплатами» шантажують підприємців, – експерти

При кожній райадміністрації Львова утворена так звана комісія «по роботі з зарплатами». До неї входять представники кількох контролюючих органів, які в робочий час викликають підприємців до себе і ставлять різні запитання стосовно зарплат.

Про це сьогодні, 4 травня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:
"Чому цьогорічні пільги в оподаткуванні зарплати не вивели її з тіні? Як виправити ситуацію?", що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила директор Західної консалтингової групи Мар’яна Кавин. 

– Викликають на допит підприємців. Приблизно розмова є такою: «Чому така низька зарплата? Вона вся офіційна? Обіцяєте виправитися?». Підписали обіцянку і розійшлись, – розповідає вона.

На її думку, це надаремне витрачання часу як підприємців, так і для державних посадовців. 

Натомість голова Комітету підприємців Львівщини Андрій Гринчук вважає, що держслужбовців, які у свій робочий час займаються такими речами, потрібно звільняти з роботи. 

– Це відверта незаконщина і приклад неефективного державного управління. Я раджу всім, кого викликають на такі комісії, якщо не маєте часу, то не реагувати на це. А якщо є час, бажання і натхнення, то прийти і жорстко потролити всіх тих, хто там зібрався. На якій підставі в робочий час представник державної фіскальної служби перебуває в приміщення районної адміністрації. Він просто прогулює свою роботу, сидячи в цій комісії. І за це його треба звільняти з роботи, – каже він. 

Архіви