“Молодий Народний Рух” підготує по 16 активістів у 8-и містах

Громадська організація "Молодий Народний Рух" більше не є припартійною організацією політичної партії "Народний Рух України".

Про це сьогодні, 31 березня, під час прес-конференції на тему:

“Як студенти контролюватимуть бюджети університетів і міст?", яка выдбулася у Львівському прес-клубі.  повідомив голова Всеукраїнської громадської організації "Молодий Народний Рух" Андрій Рибалко. 

– У 2013 році припинили співпрацю з політичною партією «Народний Рух України». Ми не є припартійною організацією, а ставимо собі за мету виховання молоді, – каже він. 

За словами Андрія Рибалко, він був дуже здивований,коли молодь, яка активно брала участь у Революції Гідності, не боялася ризикувати своїм життям і постала на захист своїх прав та прав всієї країни, зараз раптом  виявилася нездатною впливати на владу та брати участь у політичній боротьбі. 

– Одна з причин  цього – недостатні знання в молоді. Знову прийшли до влади ті, які сказали: «Ми старші, ми фахівці, а ви ще – недосвідчені, ви можете тільки бігати з плакатами та кидати «коктелі молотова», – пояснює він. 

Отож, щоби молодь більше не усували від вирішення серйозних та впливових питань, громадська організація "Молодий Народний Рух" буде навчати студентів бюджетним плануванням, адвокації та як правильно подавати заявки на отримання грантів. 

Для цього у кожному з восьми міст України – Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Черкасах, Дніпропетровську, Харкові, Полтаві та Сумах – оберуть по 16 студентів-активістів, яких і будуть навчати.  

– Перший тренінг стосуватиметься бюджетної політики на рівні громади та університету. Студенти є наповнювачами бюджету і мають право на нього впливати. Наступний тренінг – з адвокації. Щоби молодь знала що таке адвокаційна компанія та як її проводити, щоби місцева влада звернула увагу на її проблеми. І третій – як подаватися на гранти, як отримати фінансування, як писати проекти. Тому що зараз є так, що ті самі люди увесь час отримують гранти і в певний момент у них просто втрачається запал і ідеї, – каже Андрій Рибалко.

Архіви