Мобільний центр зайнятості запрацює у «Львівській політехніці»

17 червня 2010 року відбувся 16-й Ярмарок кар’єри для молоді. Його традиційно організовують партнери – Львівський обласний центр зайнятості та Національний університет  “Львівська політехніка”.

Особливістю цьогорічного заходу є новий формат проведення, який впритул наблизить працедавців до студентства. Під відкритим небом – на площі побіч одного з навчальних корпусів НУ «Львівська політехніка» – представники більше, як 30 підприємств, установ та організацій пропонуватимуть молоді вільні робочі місця та вакантні посади. У кількох наметах мобільного центру зайнятості пошуковці роботи зможуть не тільки ознайомитися з пропозиціями, провести перемовини із працедавцями щодо працевлаштування, а й домовитися про отримання робочого місця в перспективі. Як свідчить попередній досвід організації таких заходів, їх учасники  глибше зрозуміють ситуацію на ринку праці області, переконаються в актуальності набутого фаху, набудуть неоціненного досвіду проходження співбесіди, презентації своїх знань і навичок.

Фахівці служби зайнятості нададуть здобувачам роботи консультації з питань практичного застосування чинного законодавства про зайнятість населення та соціального страхування у разі безробіття. 

На 16-ий Ярмарок кар’єри заявлено понад 100 вакантних посад та робочих  місць. Зокрема в заході, як і в попередні роки, братимуть участь

ВАТ «Миколаївцемент» компанії «Лафарж», ВАТ «Львівобленерго», ТзОВ «Вест-Тобакко-Груп», «Компанія  «Джейбіл» (Закарпатьська область). Крім того, цьогоріч з пропозиціями на Ярмарок вийдуть нові працедавці – ТзОВ «Львівські автобусні заводи», яке отримало держзамовлення на виготовлення автобусів та тролейбусів до Євро-2012 та «Компанія «Флекстронікс» (ЗАТ «Берегівський радіозавод»).

Для порівняння, у 2008 році в 15-му Ярмарку кар’єри взяло участь 98 підприємств, які заявили  понад 2,5 тис вакантних посад та вільних робочих місць. Відвідало 15 Ярмарок  кар’єри більше, як 2,2 тисячі молодих осіб.

Архіви