МЕДІА-ДЕНЬ

«Чому за житлово-комунальну реформу пересічні українці мусять платити високу ціну, а її ефективність та результативність все ще бажають бути кращими?».

Медіа-захід складається з трьох семінарських секцій та тренінгу для журналістів.

Програма медіа-дня

09.30 – 10.00           Реєстрація преси, сніданок.

10.00 – 11.20           І-а секція. Тема: «Як управляти багатоквартирним будинком?».

11.20 – 11.40           Перерва.

11.40 – 12.20           ІІ-а секція. Тема: «Як термомодернізація житлового будинку впливає на оплату комунальних послуг?»

12.20 – 12.40           Перерва на каву.

12.40 – 14.00           ІІІ-а секція. Тема: «Як скористатися можливостями державних та місцевих програм співфінансування модернізації житлового сектору?».

14.00 – 14.20           Перерва

14.20 – 15.00           Тренінг. Тема: «Особливості висвітлення в ЗМІ питань житлово-комунальної реформи».

15.00 – 16.00           Обід, вирішення організаційних питань

До висвітлення зазначених тем запрошені представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Львівської ОДА, львівських міських виконавчих органів, проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України», загальнонаціональних, львівських, івано-франківських та закарпатських громадських організацій, які опікуються питаннями житлово-комунальної реформи.

Тренінг проводить керівник Національного прес-клубу «Українська перспектива» (м. Київ), фаховий журналіст Сергій Губін.

До участі в заході запрошені журналісти Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Журналісти будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням.

Журналістам з районів Львівщини будуть повернуті кошти за проїзд..

Акредитація для львівських журналістів до 18.00 17 листопада за тел. 067-670-77-30, [email protected]

Довідка

В Україні розпочалася масштабна реформа ЖКГ. Вже сьогодні у цьому секторі відбуваються відчутні зміни. Зокрема, вони пов’язані із запровадженням нової тарифної політики, реалізація якої вже зачепила фінансові інтереси переважної більшості наших співвітчизників. Через суттєве здорожчання житлово-комунальних послуг вони змушені вдаватися до суворої економії енергоресурсів, до запровадження енергоощадних технологій, утеплення свої помешкань, приватних та багатоквартирних будинків, до створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

14 травня поточного року Верховна Рада України ухвалила закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Згідно з ним, співвласники багатоквартирних будинків одержали додаткові можливості на управляння спільним майном. Зокрема, їм надається така можливість без створення ОСББ. Отож законодавці створили належні передумови для ліквідації ЖЕКівської монополії, створення конкурентного середовища у сфері управління житловим сектором.

Як посилити реформаторські дії, підвищити їх дієвість та ефективність особливо під час опалювального сезону, коли рівень споживання житлово-комунальних послуг та енергоресурсів суттєво зростає? Як ідеї ініціаторів перетворень в ЖКГ донести до широкого загалу і втілити на місцях? Про це йтиметься під час медіа-дня, який за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства проводить Проект Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України».

Архіви