ЛМР тягне Львівщину донизу в рейтингу щодо доступу до публічної інформації, – експерт

У рейтингу щодо виконання ЗУ «Про доступ до публічної інформації», Львівська міська рада тягне всю Львівську область донизу.

Про це 25 червня на засідання прес-клубу «Як Львівська обласна рада оприлюднює проекти рішень, які розглядають на сесіях?» повідомила керівник проекту Центру громадської адвокатури Іванна Фединчук.

За її словами, щодо виконання ЗУ «Про доступ до публічної інформації», проводяться окремі дослідження по Львівській облраді і органах місцевого самоврядування Львівської області, зокрема.

«Рейтинги плаваючі, вони підбиваються щомісяця. Львівська обласна рада у цьому плані серед органів місцевого самоврядування одна з кращих. Щодо рейтингу області, на жаль, Львівська міська рада тягне область донизу», – каже Іванна Фединчук. І пояснює: якщо ЛОДА і ЛОР набирають по 4 бали, то ЛМР, зазвичай, набирає 2 бали і за рейтингом область спускається нижче. «Але загалом, якщо брати по всій Україні, то, зазвичай, область знаходиться десь в п’ятірці-семірці найкращих, а ЛОДА і ЛОР – на вершині», – розповіла Іванна Фединчук.

Архіви