Львівський «УДАР» визначився з кандидатами на місцевих виборах

Львівська обласна організація партії «УДАР» Віталія Кличка прийняла рішення висунути кандидатом на посаду міського голови на виборах 31 жовтня голову ЛОО партії Ярослава Гінку.

Про це 30 вересня на прес-конференції повідомив сам Ярослав Гінка. Також голова ЛОО партії оголосив першу п’ятірку списку партії для участі у виборах до Львівської міської ради по багатомандатному округу. Перше місце у цьому списку також зайняв Ярослав Гінка. Наступними є Віктор Карпінець, Анатолій Карачковський, Юрій Мартинюк і Рустам Курбанов.

Окрім цього, голова ЛОО партії «УДАР» назвав також перші чотири кандидатури у виборчому списку партії на виборах до Львівської обласної ради. Ними стали Іван Щипанкевич, Іван Ворон, Оксана Юринець і Роман Ривок. Згадати, хто посів п’ятий номер у цьому списку, Гінка безпосередньо на прес-конференції не зміг.

За словами Гінки, в разі перемоги на виборах мера Львова його першочерговими завданнями стануть молодіжна політика – зокрема, боротьба з алкоголізмом, наркоманією і палінням – а також вирішення проблеми доріг і води.

Також присутній на прес-конференції директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, що співпрацює з головою ЛОО партії «УДАР», зазначив, що на львівську міську владу може чекати сценарій, схожий на той, що був реалізований у Києві з Леонідом Черновецьким:

«Львів може втратити свою самоврядність і повністю виконати побажання українофоба Діми Табачника, що галичани не в змозі бути самодостатніми менеджерами-державотворцями, що вони взагалі ні до чого не здатні, і що в принципі Львів себе повністю вичерпав як столиця Галичини», – зазначив Соскін.

«Ми бачимо, що Львів починає повністю переходити під «данєцкіх рєбят». І нинішнє керівництво міста проклало їм дорогу сюди, не зумівши навіть нещасного стадіону самостійно зменеджувати. Тому зрозуміло, що потрібна абсолютно нова команда», – додав він.

У зв’язку із цим науковець висловив надію, що представниками саме такої нової команди у міській владі Львова зможуть виявитися Ярослав Гінка і члени партії «УДАР».

Архіви