Львівський експеримент з призначення керівників юстиції поширять на всю Україну, – заступник міністра

Уперше в історії нашої країни у Львові під час призначення на вакантні посади в органах юстиції проводили он-лайн співбесіди.

Про це сьогодні, 17 листопада, під час прес-конференції на тему: "Оголошення результатів конкурсів на керівні посади в районні, міськрайонні та міські управління юстиції Львівської області (57 вакансій)", яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе.

І, за його словами, за прикладом Львова тепер така схема призначень на посади в юстиції буде поширена на всю країну. 

– Ми стаємо найбільш електронним Міністерством в Україні, розвиваємо он-лайн сервіси та покращуємо обслуговування наших громадян. Ми розпочали відкриті конкурси і за ними призначаємо на керівні посади відкрито, – каже він.

Гія Гецадзе зазначив, що таку процедуру пройшли всі керівники юстиції у Львівській області.

– Під час он-лайн співбесід в інтернеті було десять тисяч переглядів. Три тисячі осіб брали активну участь в обговоренні кандидатів. Це означає, що українці цікавляться тим, хто працює в юстиції, – каже заступник міністра юстиції.

Він зауважив, що не всі претенденти отримали посади.
– Але це для них дуже хороший досвід. Ми їх занесли до кадрового резерву.  І будемо їх повідомляти про інші вакансії та конкурси в нашій системі, – каже Гія Гецадзе.

ДовідкаУперше ГТУ юстиції у Львівській області всі конкурси на керівні посади проводило з он-лайн трансляцією всіх письмових іспитів і співбесід з кандидатами. Також наживо можна було поставити запитання до претендента на заміщення вакантної посади.Окрім цього, ГТУ юстиції у Львівській області запровадило е-консультації для надання рекомендацій та зауважень до кандидатів, фактів неналежної поведінки чи неефективної організації роботи, професійних та моральних якостей претендентів на заміщення вакантних посад

Архіви