Комісії, які атестовуватимуть поліціянтів у Львівській області, ще не сформовані

Дотепер все ще невідомо хто і як буде проводити переатестацію колишніх міліціонерів у Львівській області.

Про це сьогодні, 18 травня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Атестація працівників поліції у Львівській області і її вплив на реформування кадрового складу»,  яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив голова громадської ради при ГУ МВСУ у Львівській області Рустам Курбанов. 

– Ні в головному територіальному управлінні Національної поліції у Львівській області, ні в Громадській раді при МВС України, ні в головному управлінні Національної поліції України точно сказати не можуть, – стверджує він. 

Громадський активіст нагадав, що торік був прийнятий Закон «Про Національну поліцію України», яким передбачено, що весь особовий склад у всіх регіонах України повинен пройти переатестацію. 

– Насправді, закон почали порушувати ще до того, як він вступив в дію. Закон передбачав або дію перехідних положень, або ж те, що переатестацію здійснять до того, як він почне діяти. Не відбулося ні те, ні інше, – каже Рустам Курбанов. 

Натомість, за його словами, зараз міліціонери, які не пройшли переатестацію, звертаються до судів з вимогами визнати рішення атестаційних комісій незаконними. 

– Переатестація наразі здійснена в шести областях. У Львівській області ця процедура очікується та переноситься щомісяця ще з грудня минулого року, – розповів голова громадської ради при ГУ МВСУ у Львівській області рустам Курбанов.

 Довідка

Не підлягають атестації бійці бойових спецбатальйонів МВС (у Львові це – батальйон «Львів»),  працівники патрульної поліції та викладачі й студенти університетів внутрішніх справ МВС України (у Львові – Львівського державного університету внутрішніх справ).   

Архіви