Керівників львівської поліції переатестовуватимуть у Києві

З понеділка повинна розпочатися атестація поліціянтів Львівської області. Проте, наразі, вона стосується тільки керівного складу.

Про це сьогодні, 18 травня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Атестація працівників поліції у Львівській області і її вплив на реформування кадрового складу», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив голова громадської ради при ГУ МВСУ у Львівській області  Рустам Курбанов. 

– Наступного тижня 42-і особи керівного складу пройдуть переатестацію в Києві. Сюди входять як керівники головного управління Національної поліції Львівської області, так і керівники райвідділів, – стверджує він. 

Проходити переатестацію в Києві вони будуть тому, що в Міністерстві внутрішніх справ на цьому етапі змінили окремі правила переатестації. 

Також, за словами Рустама Курбанова, жоден з львівських активістів, які останні два роки займаються реформуванням міліції в області, не братиме участь у роботі цих атестаційних комісій. 

– Вони пройдуть переатестацію там. А будуть працювати тут, – наголошує він. 

Водночас, як повідомила член атестаційної апеляційної комісії південного регіону Національної поліції України Наталія Шелестак, перед початком прес-конференції, їй стало відомо, що львів’ян запросять до атестації керівного складу львівської поліції. 

– І тільки після того, як керівництво буде переатестоване, почнуть створювати місцеві комісії, – каже вона. 

Нагадаємо, що зараз на переатестацію очікують 5 тисяч працівників поліції у Львівській області. 

Архіви