Ігор Корнат зняв свою кандидатуру у 124-у окрузі на користь Курпіля

Голова Червоноградської міської організації НРУ Ігор Корнат, який йшов на вибори як самовисуванець по 124-му виборчому округу (з центром у місті Сокаль), зняв свою кандидатуру на користь кандидата від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Степана Курпіля.

Про це Корнат заявив сьогодні на прес-конференції у Прес-клубі.

Він запевнив, що коли приймав рішення самовисуватися у 124-му окрузі, то жодним чином не мав наміру конкурувати з кандидатом від Об’єднаної опозиції. За його словами, основною мотивацією для нього було долучитися до спільної програми опозиції і мобілізувати виборців, значна частина яких у повній апатії, прийти на вибори і підтримати опозицію. Особливо враховуючи те, що в цьому окрузі великі шанси має кандидат від влади.

Як повідомив керівник штабу Об’єднаної опозиції Степан Кубів, Ігор Корнат погодився зняти свою кандидатуру після двотижневих переговорів. Він стане заступником керівника штабу Об’єднаної опозиції у Червонограді, а його пропозиції будуть частково включені в програму кандидата від Об’єднаної опозиції.

«Майбутнє я бачу в тому, що ми спільно будемо працювати і спільно будемо йти до того, щоб перемогти на парламентських виборах і не дати можливості кандидату від влади перемогти на даному окрузі», – заявив Ігор Корнат.

Архіви