Європейський тур на підтримку нового альбому «Барвіночок» гурт «PoliКарп» розпочне з виступу на «Підкамені»

На етнофестивалі «Підкамінь» гурт «PoliКарп» презентуватиме свій перший альбом «Барвіночок», який побачив світ кілька тижнів тому у видавництві «Укрмюзік». Над диском працювали: Сергій Охрімчук (скрипка, спів); Валерій Гладунець (спів); Юрко Захарчук (барабани, перкусія); Василь Паланюк (цимбали); Вадим Губенко (електро-басгітара, контрабас); Аня Балакир (арт-менеджер).

У цю платівку увійшло 9 пісень. Вони зібрані у фольклорних експедиціях на Житомирщині, Прикарпатті та Закарпатті, бо саме з цих країв походять виконавці «PoliКарпу», які закарбували назви малої батьківщини – Полісся і Карпати в імені гурту – «PoliКарп».  

 – Ми не змінювали народні пісні, в яких закладено давній код української нації, – розповів лідер гурту Валерій Гладунець. – Аутентичні мелодії ми лише дуже обережно «відретушували»: оздобили їх сучасним аранжуванням. На «Підкамені» прозвучать усі пісні з альбому «Барвіночок» і кілька нових музичних творів. Виступ триватиме більше години.

 Цієї осені-зими-весни «PoliКарп», за словами Валерія Гладунця, поїде в європейський тур, і виступ на «Підкамені» стане початком цього концертного марафону. Крім того, виконавці «PoliКарп» і надалі братимуть участь у гуртах «Древо», «На Добридень», «Божичі», «Хрещатий яр», «Юркеш», «Ред Кардель», проекті електронної музики Али Загайкевич, а як актори – виступатимуть у театрах «ДАХ» та Києво-Могилянської академії, в джазових проектах та в шоу Олега Скрипки, Руслани Лижичко, Славка Вакарчука.

Прес-служба фесту

Архіви