“Галсільліс” хочуть приватизувати

Павло Котик, генеральний директор ЛГП «Галсільліс». 17 жовтня 2011 року

Генеральний директор комунального підприємства Львівської обласної ради ЛГП «Галсільліс» Павло Котик заявляє, що підприємство хочуть приватизувати. Крім того, він заявляє, що перший заступник голови Львівської обласної ради, «свободівець» Петро Колодій чинить на нього тиск, вимагаючи написати заяву на звільнення без жодних пояснень про причини таких дій.

Про це Павло Котик повідомив 17 жовтня на прес-конференції.

Він наголосив, що існує конфлікт між Колодієм і «Галсільлісом», але додав, що не хотів би політизувати це питання. Котик розповів, що за останні вісім-шість місяців мав кілька розмов з Колодієм, який спочатку коректно, а потім у грубі формі почав вимагати від нього змінювати керівників у структурі «Галсільлісу» на місцях, а також самому Котику написати заяву на звільнення, не назвавши причин.

«З цього почався конфлікт пана Колодія з лісгоспом», – сказав Котик. Він наголосив, що звільнятиме працівників виключно за професійні риси. Відтак в обласній раді за ініціативи Петра Колодія, зі слів Павла Котика, було сформовано комісію з вивчення роботи обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс». За чотири місяці, каже Котик, комісія провела близько 100 перевірок, що призвело до фактично місячної зупинки в роботі двох дочірніх підприємств «Галсільлісу» – в Яворівському та Турківському районах області.

«Ми готові працювати з комісіями, але щоб це було прозоро», – сказав Котик.

На прохання журналістів, він погодився назвати частину прізвищ, яких пропонував призначити Колодій у районах: «У Радехівському районі він пропонував призначити пана Куця, який, здається, є членом «Свободи» у районі. У Кам’янка-Бузькому районі – далекого родича пана Блавацького (депутат Львівської обласної ради від «Свободи», – ред.)», – сказав Котик і обіцяв решту прізвищ озвучити завтра на сесії облради.

Також, за словами Павла Котика, він отримав інформацію, що з ініціативи Петра Колодія «в кулуарах» обговорюється питання внесення змін до статуту «Галсільлісу».

«Можливо, його (статут, – ред.) треба привести у відповідність до чинного законодавства. Але я хочу застерегти, це одна з ключових можливостей ліквідації чи «дерибану», приватизації підприємства», – наголосив Павло Котик.

Відтак, каже він, відповідні заяви щодо тиску було скеровано в правоохоронні органи. Досі керівник «Галсільлісу» чекає на реакцію.

Також Котик нагадав, що у ЗМІ сьогодні вийшла стаття про те, що нібито Петро Колодій за «гонорар» у 2 млн доларів мав допомогти іноземному інвестору отримати частину лісових угідь «Галсільлісу». У статті згадується пані М.Хюез, про яку, запевняє Павло Котик, він вперше чує.

Гендиректор підприємства запевняє, що юристи працюють над публікацією і також подадуть до правоохоронних органів відповідні звернення.

На запитання, чи йому погрожували, Котик відмовився відповідати, додавши, що все опише в заяві до правоохоронців.

Архіви