Експерт назвала лідера партійних привітань у Львові

«Самопоміч» та «Свобода» найбільш активно ведуть свої сторінки у соціальних мережах та виставляють інформацію на сайті. Проте теми інформацій, які вони подають, дуже відрізняються.

Про це сьогодні, 7 червня, під час публічної дискусії на тему «Парламентські партії та виборці. Як знайти спільну мову на локальному рівні?», що відбулася у Львівському прес-клубі, зазначила аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Ірина Швець.

– Сторінка «Самопомочі» більше подібна на новинний ресурс або сторінку Львівської міської ради. Тому що більшість новин стосуються роботи органів місцевого самоврядування. Там є сторінка звернення до міського голови, різноманітні поради мешканцям. Наприклад, «що робити, якщо у вас розбився термометр», – аналітик вважає, що ця інформація ніяким штибом не є дотичною до роботи партії.

Натомість на львівських сторінках «Свободи» є багато інформації, яка стосується загальноукраїнського рівня.
– Свої позиції про Донбас та інші немісцеві питання висловлюють депутати, які представляють Львівську міську чи обласну ради, – каже Ірина Швець.

А найбільше вітати зі святами львів’ян та мешканців області полюбляє лідер «Батьківщини» у Львівській області Михайло Цимбалюк. 35 відсотків контенту на сайті місцевого осередку цієї партії присвячено саме такій темі.

Місцеві осередки парламентських партій «Народний фронт» та «Радикальна партія Олега Ляшка» не мають окремих сторінок. Натомість є активними користувачами соціальної мережі.

Що стосується непарламентських партій, то тут найбільш активні – Українська галицька партія, «Народний контроль» та «УКРОП». На своїх сторінках вони розміщують не тільки заяви своїх політичних лідерів, але й подають різні коментарі, які стосуються певних проблем міста і області.

– Наприклад, що стосується збереження архітектурної спадщини Львова, -зауважила Ірина Швець.

Архіви