Чітка передвиборча програма та постійне зростання рейтингу Сергія Тігіпка спростовує «чорний піар» про його технічність, – заява

Кандидат на пост Президента України, відомий економіст та політик Сергій Тігіпко є фінансово незалежний, самодостатнім політиком і підтримка його олігархами та іншими політичними структурами відіграє останню роль. Про це йдеться у заяві Львівського обласного виборчого штабу кандидата у Президенти Сергія Тігіпка.

Питання про технічність кандидата в Президенти Сергія Тігіпка активно «мандрує» інтернет-простором та щоразу у нових ракурсах випливає у ЗМІ. Відомі політологи Карасьов, Фесенко, Палий, Таран коментували повернення успішного банкіра і менеджера Сергія Тігіпка у велику політику та участь у виборах Президента з погляду технічності то від Юлії Володимирівни, то від Віктора Федоровича.

Не відставали і самі штаби цих обох кандидатів у Президенти. Обидві політичні сили також відрізняються доволі цікавими заявами по цьому питанню. Партія регіонів вказує на спробу Сергія Тігіпка забрати електорат у східних регіонах, який традиційно голосує за їхнього кандидата і фактично не підтримує Юлію Тимошенко.

БЮТ, натомість, вказує на ту ж спробу, проте навпаки. Мовляв, політтехнологи Віктора Януковича використовують Сергія Тігіпка, щоб забрати голоси Юлії Володимирівни в її східних виборців.

Щоправда, якщо звернути увагу на рейтинги кандидатів, про який електорат йде мова – невідомо. Відомим залишається той факт, що так звані фаворити президентських перегонів активно продовжують вказувати на свого опонента як технічного кандидата.

«Це вже вияв того рівня політичної культури, за якого найвищі посадові особи країни застосовують методи поливання брудом своїх конкурентів, навішування ярликів, використання чорного піару та інших далеко нечесних способів проведення виборчої кампанії. Та ці кандидати уже традиційно забувають про найголовніше: Україну. Країні ж «потрібна висока політична культура й сильний Президент», – наголошує Сергій Тігіпко.

Зростання рейтингу Сергія Тігіпка на тлі коливань рейтингів Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, Арсенія Яценюка, Віктора Януковича, Володимира Литвина спростовує твердження, що відомий економіст і політик, ефективний управлінець Сергій Тігіпко виступає технічним кандидатом будь-кого із так званих фаворитів передвиборчої гонки.

Конструктивна передвиборна програми Сергія Тігіпка разом з формуванням команди професіоналів свідчить про прагнення не забрати чиїсь голоси за допомогою негативної полеміки довкола діяльності уряду та опозиції, а про самостійний шлях до реалізації своєї програми. На закиди щодо найбільших статків Сергія Тігіпка можна тільки сказати, що він справді фінансово незалежний, самодостатній політик і підтримка олігархів та інших політичних структур відіграє останню роль.

Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Львівського обласного виборчого штабу Сергія Тігіпка.

Архіви