Бійців ДУК «Правий сектор» ліквідують як свідків, – Шараскін

Як тільки бійців ДУК «Правий сектор», котрі брали участь у подіях суботи в Мукачеві знайдуть, їх ліквідують як свідків. Де вони перебувають – невідомо. Їх все ще шукають.

Про це щойно, під час прес-конференції на тему: "Влада розпочала відстріл добровольців. Кривава провокація владоможців проти бійців Добровольчого українського корпусу", яка відбувається у Львівському прес-клубі,  повідомив офіційний речник ДУК "Правий сектор" Андрій Шараскін.

– До цього часу тривають перемовини. Як тільки пошукові групи знайдуть наших хлопців, тоді на місце покличуть Дмитра Яроша,і він виступить гарантом, що з ними нічого не трапиться, – каже він.

За його словами, вимоги «Правого сектора» залишаються в силі: забрання під варту начальника міліції Закарпаття і всіх фігурантів, які там були.

– Криміналітет зараз масово озброюється, а основні фігуранти втікають з Закарпаття: хто за кордон, хто в бік великої України, – каже Андрій Шараскін.

Він також наголосив, що всі бойові батальйони ДУК «Правий сектор» виконують свої завдання на базі або на місцях дислокацій.

– Ніяких переміщень наших батальйонів у напрямку Закарпаття не відбувається, – каже він.

Архіви