Андрій Садовий і Руслан Кошулинський замість Прес-клубу дебатуватимуть на каналі «2+2»?

Сьогодні в обідню пору публічно дебатувати у Львівському прес-клубі зважилися тільки два кандидати на посаду міського голови Львова з десяти запрошених – Оксана Жолнович і Віктор Галасюк. Представники всіх інших назвали різні причини для відмови.

Про це сьогодні, 1 жовтня, під час четвертих публічних відеодебатів, цього разу на тему: «Хто з кандидатів у міські голови Львова збере найбільше коштів для самоврядної громади міста і як це зробить?», повідомив керівник медіа-проектів ГО “Львівський прес-клуб” Роман Шостак.

– Ми звернулися до Дмитра Добродомова з «Народного контролю». Він відмовив, сказав, що у четвер і в п’ятницю – у Києві. Ігор Васюник, самовисуванець, має важливі зустрічі з виборцями. Оксана Юринець, блок Петра Порошенка,  – також дуже важливі зустрічі з виборцями. Представники штабу Андрія Садового сказали, що міський голова має і зустрічі з виборцями, і роботу в мерії. Володимир Гірняк був сьогодні вранці в Прес-клубі, і якби не приїзд лідера партії Анатолія Гриценка і необхідність брати з ним участь у теле- та радіопрограмах, був би тут. Ігор Зінкевич хотів брати участь. Але місцеве керівництво партії «УКРОП» відмовило йому в цьому праві. Руслан Кошулинський пообіцяв бути, але сьогодні вранці сказав, що їде на канал «2+2» для дебатів з чинним міським головою Андрієм Садовим. Олег Баляш від партії «Наш край» до останньої хвилини перед цими публічними дебатами підтверджував участь. Але раптом терміново відлетів до Києва… Ось така телепортація, – перелічив модератор дебатів усіх кандидатів на крісло мера Львова, які з невідомих причин уникнули очної зустрічі зі своїми колегами.

Львівський прес-клуб запевнив, що решті кандидатам на посаду міського голови Львова будуть надіслані офіційні запрошення на такі ж дебати, і вони матимуть ще одну змогу озвучити свої виборчі програми. На жаль, чинне законодавство не зробило досі обов’язком ані виборчі програми, ані публічні дебати для тих, хто шукає підтримки територіальної громади на шляху до влади.

Архіви