60 автомобілів Радикальної партії контролюватимуть вибори на Львівщині

У день голосування у Львівській області будуть чергувати 60 автомобілів від Радикальної партії Олега Ляшка, які відстежуватимуть різні провокації на виборчих дільницях.

Про це сьогодні, 20 жовтня, під час презентації візії розвитку Львова, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив номер один у списку Радикальної партії Олега Ляшка до Львівської обласної ради Юрій Візняк.

– У нас є 2100 членів ДВК по Львівській області. Під час виборчої компанії буде працювати близько 60 автомобілів, до екіпажів яких будуть входити журналісти, юристи, учасники АТО. І якщо щось, то ми зберемо до 200-300 осіб біля однієї дільниці, щоби зупинити будь-які зловживання. Ми віримо, що все буде добре, але це таке попередження. Крім того, ми будемо проводити паралельний підрахунок голосів біля кожної дільниці, – попередив він.

Зі свого боку, Голова Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва, кандидат на посаду міського голови Львова від Радикальної партії Олега Ляшка Віктор Галасюк презентував те, що він планує робити на посаді міського голови, коли виграє вибори.

– Якщо брати економіку Львова, то бачимо, що він, хоча й є Європою і географічно, і ментально, але економічно йому туди ще далеко. Рівень добробуту львів’янина відрізняється від рівня добробуту мешканця Кракова в сім разів. Середня заробітня платня у Львові близько 150 євро, середня зарплата у Кракові – маже 1000 євро, – каже Віктор Галасюк.

І далі наводить цифри.

– Для порівняння, бюджет Львова відрізняється в 6,5 разів від Кракова. Це тягне за собою недофінансування всіх ключових соціальних напрямів. Так, на освіту у Львові надають 35 мільйонів євро, у Кракові – 283 мільйони євро. Різниця у 8 разів, – каже він.

За його словами, за останні декілька років економічний пульс міста завмирає. Це стосується ключових показників: падають вантажні перевезення, закордонні інвестиції повертаються туди, звідки вони прийшли, і скорочуються робочі місця на 20-30%.

– Це все сталося через те, що ми втратили власне виробництво та підприємства, які створюють робочі місця, сплачують податки і які виробляють та експортують за кордон готову продукцію. Якщо брати промислове виробництво і порівняти з тим же Краковом, то видно, що у Львові обсяг промислового виробництва складає один мільярд євро, у Кракові – сім мільярдів євро, – каже кандидат на посаду міського голови Львова.   

На його думку, таке місто як Львів не може стати заможним через туризм, торгівлю чи ІТ-галузь.
– Я говорю про відродження вітчизняного виробництва у Львові, про машинобудівну промисловість. Чому купують продукцію за кордоном, а не «Електрона»?  Чому сьогодні не розвивати деревообробну промисловість? Ми домоглися заборони експорту лісу-кругляка. Українські ліси вирубують, вивозять за безцінь за кордон. Україна з того не має ані робочих місць, ані інвестицій, ані податків. Ми зараз створюємо умови відродження української деревообробної і меблевої промисловості.

Ви подивіться, що ми продаємо за кордон? Необроблений метал, а не автівки, зерно, а не продукти харчування, ліс-кругляк, а не меблі чи папір. А потім приходимо в крамниці і відчуваємо себе наче в музеї, бо ми не можемо собі дозволити придбати ту продукцію, яку ми бачимо на полицях, – наголошує він.

За словами Віктора Галасюка, еміграція української робочої сили, кваліфікованих фахівців набула критичного масштабу. Два тижні тому газета «Реч Посполита» оприлюднила інформацію, що тільки за перше півріччя 2015 року 411 тисяч українців знайшли собі роботу у Польщі.
– Це – національна катастрофа! У нашій країні населення – близько 43 млн, а працюючих – близько 19 млн, майже два мільйони безробітних. І півмільйона просто полишають країну і їдуть в іншу, щоби там будувати економіку, – каже він.

Архіви