Прес-клуб лого

Перегляд новини
< Експерт назвав найбільш говіркого депутата-мажоритарника від Львівщини

Експерт назвав депутатів-«матеріалістів» Львівщини

04.07.2018 22:36 Категорія: Політика

Закон трактує поняття «підкуп виборців» тільки під час передвибочої кампанії. Проте депутати-мажоритарники можуть надзвичайно активно використовувати у своїй діяльності матеріальну складову.

Підкуп виборців поза межами виборчої кампанії закон не карає

Про це сьогодні, 4 липня, під час прес-конференції на тему: «Як працюють в парламенті депутати-мажоритарники з Львівської області», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив аналітик аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Тарас Радь.

- Можемо виокремити таких депутатів як Михайло Бондар, Ярослав та Богдан Дубневичі, Тарас Батенко, Андрій Лопушанський. Це ті депутати, які так чи інакше залучають в окрузі державні, бюджетні або приватні кошти. Це – давня стратегія роботи в окрузі. Можна в інтернеті зустріти формулювання «підкуп виборців». Але мусимо розуміти, що в правовому полі це не може так трактуватися. Тому що «підкуп виборців» - це юридичне визначення і поза виборчою кампанією не існує такого поняття. Але зрозуміло, для чого у виборчому окрузі використовуються такі кошти, - пояснює експерт. 

За його словами, одні депутати безпосередньо докладають зусиль, щоби ці гроші з’явилися в окрузі, в інших депутатів ці кошти з’являються незалежно від їхніх дій. 

- Якщо ми говоримо про Тараса Батенка чи Ярослава Дубневича, то це приклад депутатів, коли вони використовують всі можливості, щоби залучити ці кошти. А якщо говорити про Дмитра Добродомова. Ірину Подоляк чи Оксану Юринець, чиї округи розташовані у Львові, то вони не завжди лобіюють залучення коштів, - говорить Тарас Радь. 


To top

Відео+TV