Прес-клуб лого

Перегляд новини
< Львів’яни між аеропортом, стадіоном і Шевченківський гаєм вибирають для шлюбу останній

За тиждень-другий у Львові судові рішення почнуть виконувати приватні судові виконавці

26.07.2017 13:19 Категорія: Суспільство

Невдовзі у Львові розпочнуть працювати десять приватних судових виконавців. Вони вже пройшли піврічне навчання, склали іспити, отримали відповідні свідоцтва та дозволи і готуються розпочати роботу.

Про це сьогодні, 26 липня, під час прес-конференція на тему: «Підсумки роботи головного територіального управління юстиції у Львівській області за І півріччя 2017 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

- Це будуть самозайняті особи, які отримуватимуть кошти і винагороду від осіб, які звертатимуться до них для виконання судових рішень. Приватні виконавці мають право виконувати всі рішення будь-якого характеру, крім тих виконавчих проваджень, які стосуються стягнень з держави, питань виселення та забирання дітей, - пояснює він.

За словами начальника головного територіального управління юстиції, зараз у нас є державні та приватні нотаріуси. А ще будуть державні і приватні виконавці судових рішень.

- Я впевнений, що до кінця року ця змішана система покаже свою ефективність. І Львів є одним із флагманів  запровадження цієї реформи, тому що на цей момент у Львові є найбільша кількість осіб, які можуть здійснювати приватну виконавчу діяльність, - прогнозує Ярослав Жукровський.

Також він виступає з ініціативою створити публічний реєстр злісних неплатників аліментів.

- Туди буде внесено п’ятдесят осіб, які ухиляються від сплати аліментів своїм діткам, - начальник юстиції обіцяє знеславити неплатників.

Ярослав Жукровський ініціює внесення зміни до чинного законодавства, за яким цих неплатників аліментів будуть забирати в будівельні батальйони ЗСУ, щоби там від них була, бодай, якась користь.


To top

Відео+TV