Прес-клуб лого

Проект «Он-лайн інтернет-відеобліц-дебати кандидатів у мажоритарних округах Львівщини» дозволить з травня 2012 року і до дня виборів – 28 жовтня 2012 року – познайомити виборців з найбільш рейтинговими кандидатами-мажоритарниками в 12-ти виборчих округах Львівщини, презентувати їхні програми і обговорити в соціальних мережах.

Найпопулярніші, за результатами соціології, кандидати у всіх 12-ти округах візьмуть участь в он-лайн інтернет-відеобліц-дебатах у Прес-клубі, які будуть транслюватися та будуть заархівовані на сайті Прес-клубу (http://pressclub.lviv.ua/), порталі-партнері «Щоденний Львів» (http://daily.lviv.ua/), сайтах районних ЗМІ  і в соціальних мережах: YouTube, Facebook, Twitter, Google+.

Для оперативного аналізу передвиборчої ситуації в мажоритарних округах двічі на місяць у Прес-клубі відбуватимуться он-лайн інтернет-відеозасідання за участі незалежних експертів, представників влади, політичних сил, кандидатів-мажоритарників тощо.

Підсумковим акордом проекту стане 9-годинний он-лайн інтернет-відеомарафон у день виборів. Марафон дозволить користувачам інтернету в режимі інтерактиву стежити за перебігом виборів на Львівщині і через соцмережі – оперативно і без цензури – реагувати на цю подію.

Відео+TV